Salonumuz sadece bayanlara özel...

0216 359 31 12 / 0530 177 52 17 info@setenayguzelliksalonu.com

G5 Masajı ile Selülit Tedavisi

G5 Masajı; vücudun her bölgesinde uygulanabilen, özellikle de üst bacak, popo ve kalça bölgelerinde uygulanan, zayıflama ve toparlama tedavisinde etkili selülit masajı cihazıdır.

Cihaz ismini G5 aletinden aldığından dolayı G5 Masajı denilmektedir. G5 Masaj aletinin her cilt tipine uygun başlıkları bulunmaktadır. Uygulama yapılırken bitkisel yağlar kullanılır ve bu sayede de G5 Masaj aletinin daha başarılı sonuçlar vermesi sağlanır.

G5 Masajı ile selülit tedavisi, çok eski yıllardan beri uygulanan bir uygulamadır. Uygulama başarısı, uygulama yapan kişinin doğru itme kuvveti uygulaması ile olur. Doğru uygulama tekniği ile en çok başarılı çözümler getiren cihazdır.

G5 Masajı Nasıl Yapılır?

Masaj konusunda uzman ve bölgesel zayıflama uygulama yöntemlerinde deneyimli kişiler tarafından uygulanır. Uygulama yapan uzman, işlem yapılacak bölgeye cihazla titreşim vererek, kuvvetli itme uygular. Bu titreşim ve itme kuvveti yağların yakılmasını sağlar. Uygulama sonunda zayıflama, toparlama ve selülit problemleri tedavi edilir.

G5 Masajının Faydaları Nelerdir?

  • Kan dolaşımındaki düzensizlikler ve yağ dokusunun artması vücutta selülit denilen portakal kabuğu görünümlü, vücutta istenmeyen görüntülere sebep olur. G5 Selülit Masajı istenmeyen selülit görüntüsü giderilir ve oluşumu engellenir.
  • G5 Masajı ile kan dolaşımı hızlandırılır, kaslar kuvvetlendirilir. Kas ağrılarının azalmasında etkilidir.
  • Ciltte de gözle görünür faydalar sağlamaktadır. Cildin sıkılaşmasını sağlar ve esneklik kazandırır. Metobolizmayı hızlandırıp, bedendeki yorgunlukları giderip, bedenin dinlenmesini sağlar.
  • Vücudu toparlar, sıkılaştırır ve damarları açar.

G5 Masajı Hangi Bölgelere Uygulanır?

Kalça, popo ve üst bacak bölgelerinde oldukça etkilidir. Vücudun tüm bölgelerinde de etkilidir.