Salonumuz sadece bayanlara özel...

0216 359 31 12 / 0530 177 52 17 info@setenayguzelliksalonu.com

Bölgesel Zayıflama ile İncelmeye Hazır mısınız?

bolgesel-zayiflama-1

Bölgesel Zayıflama ile İncelmeye Hazır mısınız?

Magic Probe ile bölgesel zayıflama artık çok kolay! Hem sıkılaşma hem incelme, hem de garanti… Fazla kilolar hem fiziksel hem de psikolojik olarak bizleri her daim olumsuz etkilemektedir. Denediğimiz diyetlerin sonucunda kaybettiğimiz kilolarımızın yerini de bazen sarkıklıklar alabiliyor. Tam da bu noktada istenilen sonucu veren ancak spor gibi de çaba sarf ettirmeyen bir yöntemden bahsetmeliyiz.

Zayıflama hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız tıklayın; Zayıflama

bolgesel-zayiflama-1

Magic Probe ile fazla kilolar veya bölgesel fazlalıklar artık korkulu rüyamız olmaktan çıkıyor. Magic Probe boyundan ayak bileğimize kadar tüm vücudumuza yönelik eşsiz bir teknoloji sunuyor. Sarkan gıdı sizi olumsuz mu etkiliyor? Aynalara mı küstürüyor? Magic Probe ile sarkan gıdı probleminize son veriyoruz. Gıdı haricinde ayrıca kol, göğüs, sırt, bel, karın, basen, bacak gibi her yerimize uygulanabilen Magic Probe ile incelme, sıkılaşma ve bölgesel zayıflama artık çok kolay!

Peki, Magic Probe nedir?

Magic Probe halk dilinde ultrasound olarak da tabir edilebilir. Deri üzerine jel sürülerek dalgaların deri altına gönderilmesi sağlanır ve deri altına gönderilen dalgalar sayesinde enerji aktarımı epidermden başladığından hemen altında bulunan asıl cillte yeni kolajen oluşturarak elastikiyet kazandırılmış olunur. Bu sayede de parçalanarak uzaklaştırılan birikmiş yağlar ardında herhangi bir deformasyon olmadan sıkılaşmış bir deri haline kavuşur. Ayrıca selülitleri yok etme konusunda da başarılı olduğunun altını çizmeliyiz.

Bölgesel zayıflama ve magic probe seansı için detaylı bilgi almak istiyorsanız bizlere 0216 359 31 12 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Setenay Güzellik Salonu, İstanbul Anadolu Yakası’nda Bağdat Caddesi Barlar Sokağı girişinde Happy Moons’un yan binasındadır.

 

 

Daha hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olabilirsiniz.

Yorumlarınızı & Sorularınızı Bekliyoruz!