Salonumuz sadece bayanlara özel...

0216 359 31 12 / 0530 177 52 17 info@setenayguzelliksalonu.com

İpek Kirpik

İpek kirpik ekleme uygulaması, gerçek kirpiklerin uzunluğunu ve kalınlığını arttıran bir yöntemdir. Uzun, dolgun ve kıvrık kirpikler güzelliğine ve dış görünümüne önem veren modern kadınların olmazsa olmazı… İpek kirpik, bakışları daha etkili kılmanın mükemmel bir yöntemidir.

İpekten hazırlanmış olan takma ipek kirpikler, üst göz kapağındaki gerçek kirpiklere tek tek özel medikal yapıştırıcısı ile yapıştırılmaktadır. Öncelikle kişinin göz yapısına göre ipek kirpiğin kalınlığı ve uzunluğu belirlenir. Yaklaşık 1-1.5 saat süren uygulamanın sonucunda anlamlı bakışlar ortaya çıkar.

ipek-kirpik-uygulamasi

İpek kirpikler gerçek kirpik yapısına en fazla benzeyen ipekten yapıldığı için gerçek kirpiklerden ayırt edilmesi oldukça zordur ve böylece doğal bir kirpik görünümü sağlanmış olur. Uygulama sonrası kirpikler oldukça doğal, gür, uzun ve kalın görünümlü olmaktadır. Ayrıca banyo yapıldığında ya da makyaj temizlemesi yapıldığında ipek kirpikler kesinlikle zarar görmezler ve dökülmezler.

İpek kirpik uygulaması doğru yapıldığında ve ipek kirpiklere düzenli bakım uygulandığında, doğal kirpiğin büyümesine bağlı olarak, ipek kirpikler ortalama 90 gün kullanılabilir.

Günümüz güzellik kavramının yeni trendlerinden olan ipek kirpik ekleme uygulaması her şeyden önce kadınları makyaj zahmetinden kurtararak, kadınların rimel kullanmalarına gerek duymamalarını sağlayacaktır, çünkü rimelsiz bile ipek kirpikler çok güzel görünmektedir!