Salonumuz sadece bayanlara özel...

0216 359 31 12 / 0530 177 52 17 info@setenayguzelliksalonu.com

En İyi Cilt Bakımı Yapan Yer

bagdat-caddesi-cilt-bakimi

En İyi Cilt Bakımı Yapan Yer

En iyi cilt bakımı yapan yer olarak Bağdat Caddesi’nde bulunan Setenay Güzellik Salonu’nu ziyaret ettiniz mi? Cildimiz sağlığımızın aynasıdır. Cildimize ne kadar iyi bakar ve cildimizi ne kadar iyi beslersek o kadar diri bir görünüm elde ederiz. Setenay Güzellik Salonu, Rusya’dan özel olarak getirttiği ve içerisinde hiçbir kimyasal madde bulunmayan özel ürünleriyle ve uzman estetisyen ekibiyle ciltleri sağlığına kavuşturuyor ve gözle görülür bir şekilde etkisini görmenizi sağlıyor. Siyah nokta temizlenmesi, akne, sivilce tedavisi, cildin sağlıklı görünmesini sağlama, yüzdeki kırışıklıkları giderme gibi hizmetler mevcut.

cilt-bakimi-1

Özellikle doğal akne tedavisi için gelen genç kızlar akne tedavisi sorunlarıyla başa çıkarken en iyi cilt bakımı yapan yer Setenay Güzellik Salonu Sahibesi Gülay Şora’nın uzmanlığından oldukça faydalanıyorlar. Ergenlik döneminde akneleriyle oldukça zor dönem geçirmiş ve yüzünde akne lekeleri kalmış olanlar ise Leke Tedavisi sürecinden oldukça memnunlar. Bağdat Caddesi merkezde yer alan Setenay Güzellik Salonu’da hem çayınızı yudumlarsınız hem de güler yüzlü ve sıcak kanlı ekibiyle akıcı bir sohbetin içinde kendinizi bulabilirsiniz. Cilt Bakımı hakkında var olan tüm sorularınızın yanıtını Uzman Estetisyen Gülay Şora’dan almayı unutmayın. Kendisi keyifli bir şekilde sorularınızın yanıtlarını mutlaka veriyor olacaktır.

Unutmayın, bu güzellik salonunda kullanılan tüm ürünler dermolojik olarak test edilmiş olup hiçbir kimyasal madde içermektedir. En iyi cilt bakımı yapan yer Setenay’da kullanılan diğer ürünlere herhangi bir alerjiniz olup olmadığı da özellikle uygulama yapılmadan önce test edilmektedir. 1000’den fazla aşkın cilt bakımı tedavisi gören müşterisi referans olmaktadır.

en-iyi-cilt-bakimi-yapan-yer

Setenay Güzellik Salonu Cilt Bakımızı hizmetleri içerisinde;

  • Leke Tedavisi,
  • Akne Tedavisi,
  • Cilt Ütüleme,
  • Kırışıklık Tedavisi bulunmaktadır.

Cilt bakımı hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz 0216 359 31 12 / 0530 177 52 17 numaralı telefonlardan en iyi cilt bakımı yapan yer Setenay Güzellik Salonu hizmetleri ve randevu talebi hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Doğal Akne Tedavisi ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz tıklayın; Doğal Akne Tedavisi

Diğer cilt bakımı bilgileri için tıklayınız; Cilt Bakımı

Ayrıca dilerseniz aşağıdaki form aracılığıyla da sorularınızı iletebilirsiniz;

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

Mesajınız

Lütfen aşağıdaki kodu doğru yazınız.

captcha

Daha hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olabilirsiniz.

Yorumlarınızı & Sorularınızı Bekliyoruz!