Salonumuz sadece bayanlara özel...

0216 359 31 12 / 0530 177 52 17 info@setenayguzelliksalonu.com

Shellac Oje

Dünya’nın ilk çıkmayan ojesi; Shellac
İster bütün gün bilgisayar başında olun, isterseniz mutfakta tüm gün çalışın… Hiç bozulmadan 2 hafta dayanacak bir oje hayal edin! İnanılır gibi değil değil mi?

Shellac 2010 yılının en iyi yeni icatları listesinde i-pad ile birlikte yer alan ödüllü UV3 Teknolojisi ile; kolay, pürüzsüz, iki hafta süre ile dayanan soyulmayan, sıfır kuruma süresi ile, gerçek bir mucizedir. Düşlerdeki bu yeni ürün; ojenin rahatlığıyla protezin kalıcılığını bir araya getirmiş ve sektörde çığır açan patenti onaylanmış harika bir buluş olmakla beraber soyulmayan, uzun süre dayanan gerçek bir yeniliktir!

shellac-oje

Shellac oje, 2 hafta dayanmasının yanı sıra tırnak bakımında da tırnakları güçlendirme özelliğine sahip. Tırnak sararmaları yaşayanlar, tırnak katmanlarında ayrılmalar olanlar, çizgili ve çukurlu tırnakları olanlar, ince ve zayıf tırnaklara sahip olanlar, tırnakları yavaş uzayanlar ve tırnak yeme alışkanlığı olanlarda düzenli kullanıldığında tırnakların gözle görünür bir şekilde güçlenmesini sağlıyor.

Shellac içerisinde barındırdığı özel formülüyle birlikte  tırnakta ojelerden veya kimyasallardan kaynaklanan sararmaları, düzenli kullanıldığında mutlaka iyileştirme gücüne sahip. Ek olarak da Shellac oje,  üzerinde yer alan gözle görülmeyen minik tüneller yardımıyla Shellac dünyanın hava ve suyu geçiren ilk ojesi olma vasfını taşımaktadır.