Salonumuz sadece bayanlara özel...

0216 359 31 12 / 0530 177 52 17 info@setenayguzelliksalonu.com

Cilt Ütüleme ile Kırışıklıklarınızdan Kurtulun

Cilt ütüleme ile 15 yaş ağrısız, acısız, ameliyatsız gençleşmeye hazır mısınız?

Cilt Ütüleme ile Kırışıklıklarınızdan Kurtulun

Cilt ütüleme ile 15 yaş ağrısız, acısız, ameliyatsız gençleşmeye hazır mısınız? Yaş ilerledikçe kadınların kâbusu haline gelen ciltte sarkmalar ve kırışıklıklar artık kendisini göstermeye başlar. Hâlbuki kadınlar hep daha genç ve daha diri görünmek ister elbette. Bu nedenle de ciltlerine ameliyat, botox gibi bir sürü cerrahi işlem yaptırırlar. Ancak acısız ve ağrısız, üstelik ameliyatsız bir şekilde gencecik ve diri bir cilde kavuşmak, hem de 15 yaş genç göstermek cilt ütüleme işlemi ile mümkün! Evet, yanlış duymadınız. :)

Cilt ütüleme rahat bir şekilde uygulanabilen ve gerçekten etkili sonuçlar alınan bir estetik yöntemidir. Cilt ütüleme, ayrıca yüz ütüleme, pelleve, radyo frekans ile ameliyatsız gençleşmeyi sağlar ve radyo frekans dalgalarını kullandığından cilt gençleştirmeye, ciltteki kırışıkları azaltmaya ve tedavi etmeye yönelik olduğundan yüz ütüsü olarak da kadınlar arasında belirtilmektedir. Cilt ütüleme tekniği kesin sonuç vermesine ek olarak kesinlikle zararsız ve güvenli oluşundan dolayı da oldukça tercih sebebidir.

Bağdat Caddesi Setenay Güzellik Salonu (sadece kadınlara özel) cilt ütüleme tedavisi seanslarımız ortalama 45-60 dakika sürmektedir. Bu ortalama süre yaşa göre ve cildin yapısına göre elbette farklılık göstermektedir. 50 ve üzeri yaş gruplarında 3-4 seans ile cilt ütüleme tedavisinin sonuçları gözlemlenirken, 30-35 yaş gruplarında ise tek seansta bile etkili sonuçlar gözlemlenebilmektedir. Cilt ütüleme tedavisi sanılanın aksine sadece yüz bölgesine yapılmamaktadır. Vücudun diğer uygun bölgelerine uygulanabildiği gibi bölgenin büyüklüğüne göre de ortalama seansların süreleri değişiklik gösterebilmektedir. Bazı bölgelerde cilt ütüleme seansı sadece 20 dk sürerken, bazı bölgelerde seans süresi 2 saat gibi bir zaman alabilmektedir.

Cilt ütüleme ile 15 yaş ağrısız, acısız, ameliyatsız gençleşmeye hazır mısınız?

Cilt ütüleme ile 15 yaş ağrısız, acısız, ameliyatsız gençleşmeye hazır mısınız?

Yüz ütüleme, diğer adıyla cilt ütüleme tedavisi sadece vücutta oluşan sarkma ve gevşemeleri tedavi etmek amacıyla değil ayrıca bölgesel yağları eritmek (göbek, kalça, basen gibi…) amacı için de kullanılır.

Cilt ütüleme tedavisi nasıl uygulanmaktadır?

Cilt ütüleme tekniğinde cildin yaklaşık yarım cm kadar altında olan kolajen madde üreten mezoderm hücreleri uyarılarak harekete geçirilmektedir. Mezoderm hücreleri yani bağ doku denilen bu hücreler, radyo frekans dalgalarının verdiği ısı sayesinde, kaybedilen, yok olan kolajen maddelerin yerine yeni kolajen madde üretiminin başlaması sağlanır. Kolajen üretiminin başlamasıyla birlikte kısa sürede cilt daha genç ve gergin bir hale geçiş yapar. Yüz bölgesi haricinde ayrıca kişinin isteğine göre de kalça, yan karın, basen gibi bölgeler için de cilt ütüleme yöntemi kullanılabilir ve bu sayede kusurlar yok edilir ya da en aza indirgenir.

Cilt Ütüleme (Dermaroller) hakkında detaylı bilgi için tıklayınız; Cilt Ütüleme Tedavisi

Bağdat Caddesi Setenay Güzellik Salonu uzman estetisyenlerinden cilt ütülüme hakkında detaylı bilgi almak ya da randevu almak isterseniz (0216) 359 3112 numaraları telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Daha hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olabilirsiniz.

Yorumlarınızı & Sorularınızı Bekliyoruz!