Salonumuz sadece bayanlara özel...

0216 359 31 12 / 0530 177 52 17 info@setenayguzelliksalonu.com

Bağdat Caddesi Güzellik Salonu

setenay-guzellik-salonu-bagdat-caddesi1

Bağdat Caddesi Güzellik Salonu

Anadolu Yakası’nda Bağdat Caddesi Barlar Sokağı girişinde bulunan Güzellik Salonumuz kadınların güzelleşmeleri için mükemmel hizmetleriyle ve keyifli sıcak ortamıyla ve uzman ekibiyle hizmet vermeye devam ediyor.

Güzellik Salonumuzda cilt bakımı hizmetine ek olarak kırışıklık tedavisi, cilt ütüleme ve leke tedavisi hizmetleri verilmektedir. Cilt bakım ürünlerimizde kesinlikle hiçbir kimyasal ürün kullanılmamaktadır. Bakım ürünlerimizin tamamı Rusya’dan özel olarak getirilmektedir. Özellikle yüzünüzde bulunan lekeler ya da sivilceler için leke tedavisi bakımımız yüz cildinin pürüzsüz ve canlı gözükmesini sağlamak için birebirdir. Ya da yüzünüzdeki kırışıklık oranını azaltmak ve daha diri bir cilde sahip olmak istiyorsanız Cilt Ütüleme hizmetimizin faydasını göreceksinizdir.

bagdat-caddesi-setenay-guzellik-salonu

Eğer bölgesel zayıflama konusunda destek almak istiyorsanız zayıflama masajı tam size göre olacaktır. Günün yoğunluğundan ve stresinden etkilenen vücudumuzda kasılmalara bağlı olarak ve hareketsizlikten kaynaklanan bazı ağrılar, kuluçlar oluşmaktadır. Setenay Güzellik Salonumuzda alanında profesyonel bayan masörler tarafından özel tekniklerle (örneğin Shiatsu Ayak Masajı) vücudunuz rahatlayıp gevşer. Bu rahatlama ve gevşemeyle birlikte vücutta biriken tüm stres atılmış olur. Masaj süresince kullanılan tüm havlularımız, örtülerimiz sadece kişiye özeldir ve hijyen anlamında kesinlikle aklınız kalmaz. Hijyen bizim için en öncelikli bir konudur! Ya da selülitlerinizden mi hoşnut değilsiniz? Selülit Tedavisi hizmetimizi denemeye ne dersiniz? Portakal görünümlerinize karşı savaşı kazanmanıza kesinlikle yardımcı oluyor ve zafer kazanmanızı sağlıyoruz. :)

zayıflama masajı

Bağdat Caddesi’nde yer alan Güzellik Salonumuza geldiniz, hoş sohbet eşliğinde içilen bir kahvemizi de yudumlamanız bizim için büyük bir onur olacaktır. Akabininde isterseniz manikür, pedikür, kaş alma hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Böylece salonumuzdan kendinizi rahatlamış, güzelleşmiş ve dinç hissederek çıkarsınız. Unutmayın, salonumuz sadece bayanlara özeldir.

Bizi Instagram’dan takip etmek için tıklayınız; Setenay Güzellik Salonu Instagram Hesabı

Kampanyalarımız ve duyurularımız için Facebook Fan Sayfamızı da ziyaret etmeyi unutmayınız; Setenay Güzellik Salonu Facebook Sayfası

Tüm hizmetlerimiz için detaylı bilgi almak ya da randevu almak için bizlere 0216 359 31 12 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ya da online randevu almak için tıklayabilirsiniz; Online Randevu

bagdat-caddesi-guzellik-salonu

 

Daha hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olabilirsiniz.

Yorumlarınızı & Sorularınızı Bekliyoruz!