Salonumuz sadece bayanlara özel...

0216 359 31 12 / 0530 177 52 17 info@setenayguzelliksalonu.com

Akne Tedavisi Bağdat Caddesi

akne-tedavisi-bagdat-caddesi

Akne Tedavisi Bağdat Caddesi

Akne tedavisi diğer ismiyle leke tedavisi ya da sivilce tedavisi için Bağdat Caddesi’nde yer alan Setenay Güzellik Salonu’nda uzman estetisyenler tarafından yapılmaktadır. Akne tedavisi sırasında uygulanan tüm ürünlerimiz hiçbir kimyasal madde içermemektedir ve özellikle tüm leke tedavisi işlemlerinde işe yarayan ürünlerimizin tamamı Rusya’dan getirilmektedir.

Akne ya da sivilceler kişilerin kendilerine olan güvenlerini bile etkileyecek şekilde artış gösterebilir. Cildimiz ve özellikle yüzümüz bırakılan ilk imaj için oldukça önem taşımaktadır. Yağlı, gözenekli, siyah noktacıklı ve kırmızı lekelere sahip bir yüz ilk izlenimi oldukça negatif etkilemektedir. Akneli / sivilceli olan bir kişi (özellikle gençler) yüz temizliğine dikkat etseler bile cildin temiz olmadığı bir görüntü bile yansıtabilir karşı tarafa… Hatta dış görünümün çok daha önemli olduğu ergenlik döneminde oldukça fazla sivilceli bir yüze sahip olan gencin kişisel gelişimine bile köstek olabilmektedir.

bagdat-caddesi-akne-tedavisi-once-sonra

Peki, sivilce / akne nedir? Biliyor musunuz?

Sivilce / akne genelde yüzümüzde, boynumuzda, göğsümüzde, sırtımızda, omzumuzda ya da üst kollarımızda yağ kanallarını tutan bir hastalık demektir. Sivilceler / akneler en çok gençlerde ergenlik çağında görülmektedir ve 20l’li hatta 40’lı yaşlara kadar bile devam edebilmektedir. Sivilceli / akneli kişilerin derileri de genellikle yağlıdır. Akneli bir cilt ilerleyen yaşlarda kendiliğinden iyileşebileceği gibi iyileşmesini beklemek oldukça gereksizdir çünkü tedavi edilmeyen akneler skar adı verilen kalıcı izler / lekeler bırakabilmektedir.

Aslında her sivilcenin akne olmadığını bilmek burada büyük bir önem arz etmektedir. Halk dilinde aslında hem sivilce hem de akne kelimeleri aynı anlamda kullanılmaktadır. Bizler de o yüzden yukarıda hep akne / sivilce olarak anlatmaya çalıştık.

Peki, akneyi sivilceden ayıran özellikler nedir?

Akne, cildin gözeneklerinin üzerine yerleşen, kırmızı renge sahip ve cildin üzerinden kabarık olarak görünen, zaman zaman da içi iltihaplı olan sivilcedir. Akne tedavisi için cilt düzenli olarak sabahları ve akşamları ılık suyla ve yağlı ya da akneli ciltlere uygun özel jellerle yıkanmalıdır. Setenay Güzellik Salonu’nda akne tedavisi için özel hazırlanmış ve Rusya’dan getirilmiş hiçbir kimyasal madde içermeyen kremler sayesinde cildinizdeki aknelerden ve sivilcelerden uzman ekibimiz sayesinde kolayca hem de 1-2 seansta kurtulabilirsiniz. 1 seansta bile yüzünüzdeki ya da cildinizdeki pürüzsüzlüğün farkına varacaksınız.

Akne tedavisi diğer bir ismiyle leke tedavisi hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayın; Leke Tedavisi

Bağdat Caddesi’nde yer alan güzellik salonumuzdaki tüm cilt bakımlarımız hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız; Cilt Bakımı

Daha ayrıntılı bilgi ve randevu almak istiyorsanız bizlere 0216 359 31 12 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Daha hiç yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olabilirsiniz.

Yorumlarınızı & Sorularınızı Bekliyoruz!